Зв’язатися з нами:

Зв'язатися з нами:

Связаться с нами:

Пн. — Пт.: 09.00 — 18.00, Сб.-Нд.: вихідні

Зовнішнє оздоблення балконів та лоджій

Зовнішня обробка балконів та лоджій дуже популярна під час проведення квартирних ремонтів. Основною метою цієї роботи є підвищення комфортності балкона або навіть приєднання його площі до житлової площі квартири.

 

Оскільки зовнішня обробка балконів рідко вживається лише поліпшення їхнього зовнішнього вигляду, під цим поняттям зазвичай мається на увазі цілий комплекс заходів, що включає і захист від опадів, і утеплення.

 

Навіть найпростіший захист простору балкона або лоджії від вітру разом зі склінням значно покращує теплоізоляцію квартири. Зовнішнє оздоблення лоджії дає дещо більший ефект через повніше перекриття фасаду, особливо коли лоджія простягається більш, ніж одну кімнату.

ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК КОНСТРУКЦІЇ

Надсилаючи форму Ви даєте згоду на обробку персональних даних.

Зовнішнє оздоблення балкона може включати:

  • зміцнення або повну заміну огороджувальних конструкцій;
  • монтаж «козирка»;
  • монтаж виносних консолей;
  • створення решетування під обшивку;
  • кріплення обшивки;
  • монтаж скління;
  • утеплення.

БЕЗКОШТОВНИЙ ВИКЛИК ЗАМІРНИКА

Для безкоштовного виклику замірника надішліть заявку або зателефонуйте:

+38 099-792-83-12
+38 093-063-21- 62

м. Харків, пр-т Героїв Харкова 274

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ І НАШІ МЕНЕДЖЕРИ ЗВ’ЯЖУТЬСЯ З ВАМИ В НАЙБЛИЖЧІЙ ЧАС ДЛЯ УТОЧНЕННЯ ВСІХ ДЕТАЛІВ

Вибір оздоблювальних матеріалів

Вибір матеріалу впливає на вартість, зовнішній вигляд, термін служби перекриттів.

Сайдинг

Сайдингові панелі випускають із металу, пластику або полімеру. Це популярний будматеріал для обшивки зовнішніх стін. Він дозволяє не тільки обробити, а й утеплити лоджію, не боїться температурних стрибків, високої вологості.

ПВХ-вагонка

Оздоблення пластиковою вагонкою захистить лоджію від опадів, негативного впливу довкілля, зробить фасад доглянутим. При необхідності обшивка парапету супроводжується його зміцненням та утепленням.

Профнастил

Для зовнішнього облицювання парапету часто використовують профнастил - оцинкований метал. Він довго служить, дешевше вінілового сайдингу, деревини, добре захищає стіни від пилу, вологи, механічних впливів.

Часті питання

Ціни залежать від кріплення, матеріалу, стану об'єкта і складності робіт, що проводяться. Кожен проект оцінюється індивідуально. Викликайте замірника, майстер безкоштовно проконсультує вас та підкаже варіанти рішення
Вартість зовнішнього оздоблення?
Час залежить від кількох факторів: розміру, стану об'єкта та матеріалів. Має значення досвідченість майстрів. Наші майстри займаються зовнішнім та внутрішнім оздобленням балкона, гарантія на наші послуги 5 років. У штаті компанії лише фахівці, які роблять свою роботу швидко. Всі терміни ви можете обговорити із замірником після того, як він оцінить обсяг виконуваних робіт.
Скільки часу займе зовнішні оздоблювальні роботи?
Це залежить від матеріалу, яким ви оброблятимете фасад. Особливої різниці не буде, якщо фасад штукатуритимуть, вікна можна буде монтувати в будь-який момент. Якщо фасад оброблятиметься сайдингом, то спочатку ставлять вікна, ширину відливу краще заміряти після того, як сайдинг встановили. При облицювання будинку цеглою - будинок засклюється після.
Коли краще ставити вікна у будинку, до зовнішніх оздоблювальних робіт фасаду чи після?
ГОСТ передбачає закриття паропроникним герметиком швів із зовнішньої та внутрішньої сторони. Стрічки захищають піну від вологості, такий подвійний захист піни та стрічки продовжує термін служби піни. Рекомендуємо встановлювати стрічки там, де це можливо, різниця між звичайними роботами монтажу та монтажу зі стрічкою не значна, зате компанії найчастіше пропоную додаткову гарантію на монтаж.
Чи варто замовляти монтаж ГОСТ для вікон у заміському будинку?

Контроль якості на кожній стадії виготовлення

Оперативність виготовлення металопластикової продукції

Гарантія на продукцію 5 років

Монтаж виконують професіонали

Власне виробництво дозволяє пропонувати лояльні ціни

ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК
ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК
Надсилаючи форму Ви даєте згоду на обробку персональних даних.